Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Jesteśmy „córką” niemieckiego producenta maszyn PRESSTA EISELE GmbH. Współpracujemy od lat z renomowanymi producentami maszyn, jak MECAL S.r.l., GRAULE MASCHINENBAU GmbH czy THOMAN BIEGEMASCHINEN GbR. Nasza specjalność to maszyny do obróbki i łączenia profili z aluminium, tworzyw sztucznych i stali.

Działamy od 1993 roku

Od początku niezmiennie zajmujemy się sprzedażą maszyn do obróbki profili. W ciągu dziesięcioleci nasi klienci rośli a my dostosowywaliśmy nasze maszyny do ich potrzeb. Zaczynaliśmy od prostych maszyn obsługiwanych ręcznie, dziś koncentrujemy się na centrach obróbkowych i tnących, choć proste maszyny są nadal częścią naszej oferty.

Szczególne miejsce w naszym programie sprzedaży zajmują automaty i centra tnące. Są zaprojektowane z myślą o ciągłej pracy na trzy zmiany, a ich szybkość nie ma sobie równych. Na życzenie możemy je wyposażyć w dodatkowe zespoły wykonujące obróbkę, usuwanie gratu, mierzenie, nadruk itp. Potrafimy precyzyjnie określić wydajność już na etapie ofertowania. Skorzystajcie z naszego doświadczenia!

Działamy od 1993 roku

Dobieramy optymalną technologię kontakt z doradcą